NAVŠTIVTE CHATU ROZHLED STRÁŽNÉ V KRKONOŠÍCH

Skvělá rodinná dovolená, prožitkové kursy osobního rozvoje, semináře i konzultace,ozdravné školy a školky v přírodě, turistické výlety, setkání různě zaměřených spolkůa sportovních klubů, přínosná podniková školení.

CHATA ROZHLED STRÁŽNÉ V KRKONOŠÍCH

V chráněné oblasti 2.zóny Krkonošského národního parku. V místě ticha, 1207 m.n.m nad údolím, můžete zažít dokonalé splynutí s přírodou, meditační stav svéduše, ale i radost z volného prostoru. Krakonošovy cestičky lákají k osvěžení unavené, stresované , ustarané mysli. Horské túry k dosažení naší nejvyšší hory Sněžky, nejenergetičtějšího místa v Čechách. To, co v průvodci nenajdete, jsou výhledy, které se otvírají na všechny strany, měnící se podle počasí, i období. Východ sluníčka přímo z oken chaty nad Černou Horou, stejně jako jeho západ. Nebe plné hvězd a pohled do údolí jako z letadla, až 150 km.

Hory mají širokou nabídku výletů různě zaměřených, do pěší vzdálenosti 10 km,můžete navštívit všechna známá sportovní centra, jako Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou, Jánské Lázně. Za cíl výletu rozhodně stojí Luční bouda, stejně jako vysílač na Černé Hoře. Viz: www.chatarozhled.cz/Krakonošovy cestičky.

Uvnitř chaty se možná, z pohledu milovníků útulných horských prostředí, zastavil čas. Domácky laděné pokojíčky, včetně toalet a umýváren, klubovna i velká jídelna s krbovými kamny, původní roubenná místnost s barem a posezením.

Děti tu mají ráj v podobě louky kolem chaty k různým hrám..viz na www.chatarozhled .cz /akce. Dostává se jim informací, jak se chovat na horách, v podobě přednášek Horské služby, s ukázkami jejich práce v terénu. Je pro ně velkým zážitkem setkání s Krakonošem, ale i stavění mechových chaloupek, či noční bojové hry.

Po sportovních aktivitách přijde vhod relax v sauně, popř. posezení v klubovně, nebo pozorování jelenů na louce před chatou. Na své si přijdou i milovníci cykloturistiky. Kolem chaty vede jedna z mnohých horských tras.

Chata Rozhled je vyhlášenou lokalitou pro Vás, kteří se zajímáte o svůj osobní rozvoj. Místo s vysokou energií, stejně jako s vzácným tichem,které vybízí ke ztišení mysli a pohledům do sebe. Můžete si zde dopřát uvolnění z pracovního , ale i osobního vypětí, stresů, oslabení. Majitelka chaty Z.Štroblová pořádá osobně řadu akcí s různou tématikou a technikami, které jsou nápomocné k vyřešení řady překážek, problémů, onemocnění, nejistot, finančních i partnerských krizí a v neposlední řadě pro obohacení Vašich znalostí. Při pobytu si můžete domluvit osobní konzultaci s vysvětlením, , kde vznikla příčina určité potíže, kde ve Vás působí.Pochopení je součástí následného vydělení z jejího vlivu. Pocit úlevy a prostor pro změnu.

Provoz je celoroční. Akce jsou zveřejňovány na www.chatarozhled.cz /semináře.Termín na rekreaci i různé jiné výše jmenované aktivity, lze domluvit, včetně služeb i ceny. Malá ukázka vnitřního vybavení:

Přijeďte si pro to, co je v tomto světě nejdůležitější, pohyb spojený s čistým vzduchem z toxického způsobu života. Termíny jsou na domluvě, pište, volejte  rozhled@tiscali.cz , mobil: 721554728 Srdečně majitelka Zdenka Štroblová

Sdílejte tento článek
  • Print
  • Facebook
  • Twitter