Léto v Jizerských horách

Míst, kde můžete prožít letní dovolenou je nespočet. Někdo jede k moři, někdo dává přednost pobytu doma, ať už na chatách, u rybníků či řek nebo na horách, které mají v létě neopakovatelné kouzlo.
V současné době jezdí v létě na hory minimálně stejné množství turistů jako v zimě. Důvod je jednoduchý. Je tam samozřejmě krásně, to ano, ale jinak než v zimě, kdy je vše bílé, čisté.
Schválně, kdo z vás navštívil stejné místo v zimě a pak v létě? To byl rozdíl, že? A že jste to ještě nezkusili? Tak právě pro vás může být tento článek inspirací.
Jizerské hory jsou nádherným místem s mnohými přírodními krásami, vyhlášenými rozhlednami a dalšími krásnými výletními místy.

Někdo vyhledává rušnější prostředí, někdo zase klidnější. A právě vás, kdo máte raději klid, zveme do našeho hotelu Perla Jizery ***, který se nachází v malebné vesničce Josefův Důl, nedaleko Albrechtic s vyhlášeným Tanvaldským Špičákem.

Hotel se nachází až na samém konci vesničky, přímo pod Josefodolskou přehradou. Hotel, skládající se z hlavní a z vedlejší budovy, je součástí velkého areálu, který je naprostou zárukou klidu a soukromí.

Hotel Perla Jizery *** poskytuje komfortní ubytování ve dvoulůžkových (manželská postel nebo oddělená lůžka), třílůžkových a v rodinných pokojích. Dvou nebo třílůžkové pokoje mohou být typ standard nebo typ superior. V hlavní budově hotelu je restaurace s krbem a s dětským koutkem, v areálu pak dvě letní terasy, dětské hřiště, krytý altánek s grilem a srub s finskou a ruskou saunou s ochlazením v tekoucí horské říčce jménem Kamenice, které patří mezi nezapomenutelné zážitky našich hostů.
Prioritou pro náš horský hotel je maximálně spokojený každý host, tak aby každý mohl hotel kdykoliv a komukoliv doporučit.

Těšíme se tedy, třeba právě na Vaši návštěvu

Sdílejte tento článek
  • Print
  • Facebook
  • Twitter