GRAND HOTEL SAVOIA NABÍZÍ VŠE, PO ČEM TOUŽÍTE

Grand Hotel Savoia je luxusní rodinný hotel v Janově nedaleko akvária a nabízí luxus pro dospělé i fantastické hřiště pro děti. Grand Hotel Savoia stojí naproti vlakovému nádraží Piazza Principe, jen pár kroků od janovského akvária.

Restaurace Salgari nabízí jídla italské kuchyně a ligurské speciality. V hotelu nechybí ani koktejlový bar a lounge. V soukromé zahradě najdete jedinečné dětské hřiště s pirátskou lodí.

KOMFORT V BLÍZKOSTI AKVÁRIA, SPOJENÍ LUXUSU A VÝHODNÉ POZICE.

Atmosféru transatlantické linky můžete zažít v 117 pokojích hotelu Grand Hotel Savoia. Nabízí ideální kombinaci pohodlí, efektivity a velkoleposti.

Vzpomínky na cesty jsou opakujícím se tématem Grand Hotelu Savoia: vzpomínky na vzdálená místa, pocity z cestování a exotické atmosféry. Každý pokoj je nádherně zdobený parketami, má luxusní vybavení, rychlovarnou konvicí a telefon. LCD televizory a kanály Mediaset Premium, bezdrátové připojení WI-FI bez poplatku, minibar, trezor.  Grand Hotel Savoia je ideálním hotelem v blízkosti akvária.

VYUŽIJTE SVŮJ ČAS PÉČÍ O VAŠE TĚLO I MYSL A RELAXUJTE V LUXUSNÍM WELLNESS CENTRU

V hotelu Savoia můžete využívat posilovnu a malé wellness centrum La Spiaggia Segreta se saunou, velkou vířivkou a aromaterapeutickými sprchami. K dispozici je také terasa se 2 vířivkami.

  • Vířivka
  • Emocionální sprcha s chromoterapií
  • Dvojité vodní lůžko
  • Aromatické soli

Okouzlující koutek wellness a relaxace, kde si můžete užít klid a odpočinek. Zanechte stres každodenního života a obnovte své tělo a mysl. Pro ty z vás, kteří chtějí co největší exkluzivitu a intimitu, můžete si také rezervovat IdroSuite, místo uvnitř „Secret Beach“, kde budete v naprostém soukromí.

Grand Hotel Savoia vám nabízí k dispozici nejmodernější fitness centrum vybavené nejmodernějšími stroji, které vám udělají nezapomenutelnou dovolenou. Vyzkoušejte panoramatické solárium s výhledem na historické centrum Janova!

Marcela Mala Mazzucchelli

Sídlo firmy:

Voronezska 340/8
Liberec

Adresa Itálie:
Pietra ligure
Via.Gaetano Alberti 30
Savona (IT)

Telefon:
+39/3476854344 Itálie
+39 /3394589221 Itálie
+0420/607789596 Česká republika

E-mail:
marcela.mala@email.it
marcela.mala1966@gmail.com

 

 

 

 

 

Sdílejte tento článek
  • Print
  • Facebook
  • Twitter