Netrapte se nad katalogy

Exotická dovolená se nemusí vázat k jedinému místu. Bělostné pláže na pozadí zelených palem jsou součástí nabídky všech běžných cestovních kanceláří, navíc z nich okatě kouká sterilní prostředí uzavřeného turistického komplexu. Okořeňte své volné dny nádechem opravdového poznání. Vymaňte se ze škatulky turisty. Běžné hotely nabízí slabý nádech navštívené země. Snaží se bezpečně zprostředkovat zážitky, ale nabídce jednotlivých komplexů chybí originální podoba a energie.

Zkuste si dovolenou naplánovat jinak. Navštivte země, o kterých jste dlouho jen snili. Afrika, Jižní Amerika, Austrálie nebo Oceánie vás může překvapit a zaujmout i jinak, než podle přesně vypočítaného itineráře.

Cizí země na vlastní kůži

Při exotické dovolené na míru zažijete daleké země v jejich skutečné podobě. Vychutnáte si tradiční jídla mimo bílý prostor hotelové restaurace, projdete historii, na vlastní oči, uši i nos zažijete divokou přírodu – na souši, ale i ve vodě. Cestovní kancelář vám zajistí kvalitní průvodce, ubytování i veškeré potřebné transfery. Oddejte se novým zážitkům a veškeré organizační starosti můžete hodit za hlavu. Cestovat dokonce ani nemusíte klasickými prostředky po souši.

Cestovní kancelář Monoï vám připraví úžasné zážitky. Splním vám svůj cestovatelský sen. Nezapomenutelné zážitky jsou cesty po ostrovech, ale také zaoceánské plavby. Vyplujte do nekonečně modrého prostoru, užívejte si dokonalého luxusu obrovského kolosu, který vám nabídne skvělou kuchyni, taneční sál, bazén, masáže i nespočet doprovodných aktivit.

Kouzlo starého kontinentu

Chcete exotickou dovolenou i v Evropě? Zůstaňte v Evropě. Toskánsko – hvězda Itálie vám nabízí romantické scenérie, komfortní pláže, vynikající víno i středomořskou kuchyni. Rhodos, Madeira, ale i chladný sever Finska a Laponska můžete poznávat skutečně a opravdu. Pokud máte na výběr, vyhněte se katalogovým zájezdům. Centrum města proběhnete za schváceným průvodcem, projdete povinné trasy a text bez výrazných obměn. Dovolená na míru vám přinese intenzivnější zážitky. Nabídne vám zásadní místa, kde se snoubí umění s historií v nových perspektivách. Zprostředkuje vám vybrané země i s jejich temperamentem a vůní.

 

 

Sdílejte tento článek
  • Print
  • Facebook
  • Twitter