Oslavte svátek lásky líbáním pod rozkvetlými stromy v zámeckém parku na Loučeni

Byl pozdní večer – první máj –
večerní máj – byl lásky čas.
Hrdliččin zval ku lásce hlas,
kde borový zaváněl háj.
O lásce šeptal tichý mech;
květoucí strom lhal lásky žel,
svou lásku slavík růži pěl,
růžinu jevil vonný vzdech…Karel Hynek Mácha

Zámek Loučeň otevře 1.května své brány všem zamilovaným a zve všechny k prvomájovému polibku pod rozkvetlou třešní a mnoha dalšími krásně rozkvetlými stromy. Výjimečnou příležitost, jakou beze sporu políbení pod rozkvetlými stromy je, můžete zažít v zámeckém parku mnohokrát a pokaždé pod jiným stromem. Pro Vás všechny, kteří si chtějí svoji lásku opečovávat a postarat se, aby vzkvétala, připravil zámek mapku parku s vyznačením stromů, které jsou právě v plném květu.

Neváhejte si udělat výlet právě na zámek Loučen a objevovat rozkvetlé stromy. Park pro Vás bude otevřen od 10:00 – 17:00 hodin. Výlet můžete spojit například s piknikem v zámeckém parku. Rezervovat svůj piknikový koš můžete zde. Nebo s oblíbenou kostýmovanou prohlídkou či zajít na romantickou večeři do zámeckého hotelu. Na ty, kdo by si chtěli 1.máj prodloužit čekají zámecké apartmány s romantickými nebesy.

Pánové by rozhodně neměli zapomenout na svou „povinnost“ prvomájového líbání. Tento zvyk ženám slibuje přitažlivost, krásu a lásku po celý příští rok. Není den v roce, který by se víc hodil pro romantický polibek. Oslavte a užijte si první květnový den –  1. máj líbáním a nedopusťte, aby vaše hezké polibky a objímání s prvním květnem skončily.

Tento den platí běžné vstupné a návštěvníci dostanou mapku, s informacemi, kde se nacházejí rozkvetlé stromy .

 

 

Sdílejte tento článek
  • Print
  • Facebook
  • Twitter