Dovolená s nádechem historie

Nezatoužili jste někdy na dovolené zažít něco netradičního? Asi už jste někdy vyzkoušeli wellness pobyty, podívali jste se do vinného sklípku nebo si vychutnali pobyt v nějaké z exotických destinací. I my v Penzionu u Františka, jsme se rozhodli nabízet tak trochu netradiční dovolenou.

Penzion totiž sídlí v samotném historickém srdci Třeboně. Jeho obvodové stěny proto zažily středověk, konkrétně 14. století. Poslední výraznější stavební úpravy penzionu navíc proběhly až v 18. století. My jsme se při rekonstrukci snažili udržet v penzionu tohoto historického ducha, ale zároveň nabídnout moderní a luxusní ubytování. Proto jsme zachovali staré dřevěné trámy, kachlová kamna nebo zdi ze starých poctivých pálených cihel, vše pečlivě očistili a zrestaurovali.

Takto upravené aparmány jsme pak oblékli do stylového hávu moderny. Kdy jsme pokoje vybavili stylovým nábytkem, který perfektně podtrhuje atmosféru pokojů. A nakonec jsme zařídili penzion nezbytným vybavením, jako jsou LCD televize, plně vybavené kuchyně, nové WC a koupelny. Zkrátka zařídili jsme vše tak, aby se hosté cítili jako doma, ba věříme že ještě lépe.

Sdílejte tento článek
  • Print
  • Facebook
  • Twitter