Svět na dlani – dopřejte si vyhlídkové lety vrtulníkem

Nemusíte být ani vyznavači adrenalinové zábavy, aby vás lákaly vyhlídkové lety vrtulníkem. Můžete se nejen proletět a vidět okolí tak, jak jste jej dosud neviděli, ale také třeba sami pilotovat. Podle statistik je letecká doprava nejbezpečnější a nejpohodlnější způsob cestování, takže nemusíte mít obavy ani o své zdraví. Za ten zážitek to stojí.

Pokud chcete zažít něco nevšedního, či darovat zážitek svým blízkým, neměli byste ignorovat zábavu, které se říká vyhlídkové lety vrtulníkem. Naskytne se vám nevšední pohled na svět, ale navíc můžete mít i bonus v podobě pilotování vrtulníku. Na stránkách www.brnohelitour.cz si můžete rovnou rezervovat lety, nebo nakoupit dárkové poukazy. Prozatím se létá v okolí Brna. Vybrat si můžete let až pro tři osoby a to v patnáctiminutové a třicetiminutové variantě. Na stránkách si můžete prohlédnout obě trasy a umístění sedadel ve vrtulníku. Startuje se z letiště Brno-Tuřany.

Co uvidíte

Za 15 minut uvidíte Brněnské výstaviště, hrad Špilberk, Katedrálu sv. Petra a Pavla, Hlavní nádraží, galerii Vaňkovku, Náměstí Svobody, Kraví horu, hvězdárnu a planetárium, či Janáčkovo divadlo z perspektivy, ze které se vám to dosud nepoštěstilo. Při třicetiminutových letech toho samozřejmě uvidíte mnohem více. A právě při třicetiminutových letech si můžete na 15 minut sami řídit vrtulník a letět, kam se vám zachce.

Přesvědčte se sami

Pokud přece jen máte obavy, můžete je zahodit. Vrtulník pilotuje člověk s dvacetiletou praxí a přímo na stránkách vaše starosti ještě rozptýlí. Rozhodně byste se měli podívat na fotografie pořízené při vyhlídkovém letu pro lepší obrázek. Rozhodně to stojí za to. A pokud se rozhodnete koupit vyhlídkový let jako dárek, nezapomeňte, že letět můžete také.

 

Sdílejte tento článek
  • Print
  • Facebook
  • Twitter