Návštěva vinného sklepa a degustace dobrého vína k pobytu na jižní Moravě neodmyslitelně patří

Budoucnost patří poctivým rodinným podnikům a jistě nebudeme lhát, když řekneme, že v případě výroby vína a vinařské turistiky to platí dvojnásob. Neopakovatelná atmosféra vinného sklepa, degustace s lidmi, kteří vínu skutečně rozumí, neboť jej již léta vyrábějí, chutné občerstvení a také příjemné ubytování v rodinném penzionu skýtají skvělou příležitost nejen k odpočinku, ale také rozšíření obzorů. A přesně takový je rodinný podnik spojující služby Penzionu U Hroznu a Vinařství Bauman v naší největší vinařské obci Velké Bílovice.

Degustace vín ve Vinařství Bauman: Víno z vlastních hroznů, za které ručíme

Vinařství Bauman již na počátku devadesátých let navázalo na dlouholetou tradici rodinných předků. V současnosti se opět zabývá výrobou kvalitních převážně bílých svěžích vín vyráběných výhradně z vlastních hroznů pěstovaných v rámci integrované produkce ve vlastních vinicích, které návštěvníkům našeho vinařství a penzionu rádi také ukážeme. Naše vína mohou návštěvníci ochutnat v rámci několika typů degustací přímo v našem sklepě, ke kterým rádi přichystáme také případné studené či teplé pohoštění, jako jsou obložené mísy, pečená kolena a žebra, guláš a další pochoutky.

Nejen víno, ale také medovina podle tradiční rodinné receptury

Pro návštěvníky našeho sklepa či penzionu, kteří kromě kvalitního vína také rádi objevují nové chutě, můžeme nabídnout hned několik druhů medoviny vyrobené podle tradiční receptury, která se v naší rodině předává z generace na generaci. Díky tomu, že naši medovinu vyrábíme studenou cestou, zůstávají v ní zachovány veškeré léčivé a tělu užitečné látky. V současné době ji můžete ochutnat a třeba si odvézt jako skvělý dárek pro své blízké hned v šesti různých příchutích.

Ideální dárek pro vaše zákazníky? Firemní víno nebo medovina s vlastní etiketou

Vinařství Bauman z Velkých Bílovic však svým zákazníkům kromě návštěv vinného sklepa spojených s degustací vína, návštěvy vinic a klasického prodeje kvalitních vín nabízí také třeba firemní vína či medovinu s vlastní etiketou. Jde o stále oblíbenější způsob propagace firem, který vaše zákazníky vždy potěší. Firemní víno lze navíc odečíst z daní, neboť se jedná o daňově uznatelný náklad. V případě medoviny je navíc možné tuto blahodárnou tekutinu naplnit přesně do lahví, které si vyberete.

Ubytování v Penzionu U Hroznu v samém srdci Velkých Bílovic

Nejen v rámci návštěvy Vinařství Bauman, ale také jakýchkoli jiných výletů za krásami jižní Moravy, doporučujeme využít ubytování v našem rodinném penzionu U Hroznu. Penzion s dvoulůžkovými, třílůžkovými a čtyřlůžkovými pokoji najdete přímo v centru města Velké Bílovice. Ubytování v tomto našem penzionu je ideální třeba také pro milovníky pěší turistiky a cyklisty, pro které je okolní příroda hotovým rájem. Nově mohou návštěvníci využít i wellness služeb penzionu, tedy sauny a venkovní vířivky pro kvalitní relaxaci.

 

 

Sdílejte tento článek
  • Print
  • Facebook
  • Twitter