Potřebujete relax? Dopřejte si rozmazlování ve zdravém hotelu

Zahodit za hlavu všechny starosti a nechat se hýčkat bez nutnosti pracovat nebo přemýšlet nad běžnými problémy. To je zřejmě sen každého, ale jak si takové chvíle dopřát? Máme pro vás tip na luxusní pobyt, kde vám přesně tyto kratochvíle (a mnoho dalších) dopřejí.

V centru města Písek, přímo na Alšově náměstí leží jediný hotel s předzahrádkou – hotel City, který nabízí wellness, luxusní apartmány a skvělou kuchyni. Toto místo je vyhledáváno nejen zamilovanými páry, které si zde užívají relax, ale také rodinami s dětmi, či firemními manažery. Všichni mají jediný cíl. Zarelaxovat si, odpočinout.

Zdravé pokoje

K dispozici jim jsou stylové pokoje s vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem a luxusním nábytkem. Zámecký apartmán má zámecký krb a apartmá Ludvík dokonce vlastní vířivou vanu. Velkým plusem hotelu je jeho zdravé prostředí. Je totiž kompletně hypoalergenní, což je vlastnost, kterou najdete jen v některých subjektech nejen v naší republice, ale i ve světě. Pokoje jsou ošetřeny speciální nanotechnologií a tudíž zcela bezpečné pro alergiky.  I přesto si sem můžete vzít svého domácího mazlíčka.

Nádech historie

Každý pokoj dále nabízí krásný výhled na Alšovo náměstí, na Děkanský kostel nebo do zahrad. Ostatně hluboká historie na vás dýchne i v samotném hotelu. Pro firemní a rodinné akce je zde totiž salonek s původními malbami z počátku 19. století, kdy zde ještě stál Měšťanský dům. Ostatně historie je jednou z věcí, která na vás při pobytu bude dýchat z každého koutu. Budova je kulturní památkou a vyhledávají jej i známé osobnosti, nějaký čas zde strávil i Václav Havel.

Služby pro tělo

V restauraci, která je rovněž hypoalergenní, si můžete vychutnat klenoty české kuchyně, připravované pod taktovkou profesionálního kuchaře. Popovídat si můžete u čerstvě pražené kávy. Na sezónu se zde bude otevírat vinný sklípek v historickém stylu. Relax potom zažijete na jedné z celé řady nabízených masáží, včetně čištění čaker, které probíhá přikládáním drahých kamenů na tělo. Užijte si pobyt snů ve zdravém hotelu City Písek!

 

 

 

Sdílejte tento článek
  • Print
  • Facebook
  • Twitter