Nechte se hýčkat v hotelu v centru Písku

Hledáte místo pro společný odpočinek v páru? Nebo si chcete dopřát relax s celou rodinou?  Vaše firma potřebuje sjednotit formou teambuildingu? To vše a mnoho dalšího nabízí luxusní wellness hotel v historickém centru krásného města Písek. Přijďte si odpočinout a hodit starosti za hlavu.

Relaxační pobyt v hotelech, které nabízejí wellness je stále vyhledávanější kratochvílí zamilovaných párů, rodin, ale i velkých skupin lidí, kteří zde mohou poznat sebe navzájem, či si prostě užít klidu a nadstandardních služeb. Hotel City v centru města Písek vám dopřeje přesně tyto radosti a mnohem více. Je to jediný hotel na historickém Alšově náměstí s předzahrádkou. Budova byla zařazena mezi kulturní památky Česka a dosud jej navštívila celá řada známých osobností. Pobyt zde vyhledal například i Václav Havel

Luxusní výhled

Každý apartmán nabízí výhled buď na Alšovo náměstí, na Děkanský kostel nebo do zahrad. Velký důraz je kladen na kuchyni. Ve stylové restauraci si pochutnáte na jídlech domácí české kuchyně, odpočinete si u čerstvě pražené kávy, nebo si sestavíte jídlo na snídani formou bufetu. V hotelu se navíc právě nyní dokončuje vinný sklípek, kde vás čeká návrat do historie města Písku.

Rozmazlování těla

To pravé rozmazlování potom přichází s masážními službami. Využít můžete reflexní masáže celkové, či s konkrétním zaměřením, relaxační masáže, nebo dokonce méně obvyklé, zato velmi účinné čištění čaker drahými kameny (uvolnění energetických bloků na těle i na duši pomocí pečlivě vybraných drahých kamenů).

Vybavení pro alergiky

Luxusní apartmány tříhvězdičkového hotelu jsou vybaveny vším co potřebujete pro svůj komfort. Jako jeden z mála hotelů myslí City také na všechny alergiky. Pokoje jsou totiž hypoalergenní. Znamená to, že jsou ošetřeny nanotechnologií a pro alergiky zcela bezpečné.

Ve všech pokojích je vlastní sociální zařízení, stylový nábytek, televize se satelitním příjmem a po celém hotelu je rozvedena bezdrátová síť WiFi. Pokoj lze dovybavit dětskou postýlkou a můžete se ubytovat i s domácím mazlíčkem. Zámecký apartmán dokonce nabízí zámecký krb a apartmá Ludvík vlastní vířivku.

 

 

Sdílejte tento článek
  • Print
  • Facebook
  • Twitter