GOURMET HOTEL VILLA PATRIOT v Mariánských Lázních

Mariánské Lázně jsou malé, nádherné lázeňské město. Japonská turistická agentura JATA označila Mariánské Lázně jako jedno ze 30ti nejkrásnějších měst v Evropě. Jsme také jedním z kandidátů na vstup do UNESCO / GREAT SPA/.
Jak napsal Miroslav Horníček ve své knize „Vyznání Mariánským Lázním : … miluji to město v lese a les ve městě…“

Mnozí ani netuší, jaké možnosti toto město skýtá. To, že jsou městem lázeňským je pravda, ale zároveň je to ideální místo pro aktivní odpočinek. Najdete zde nepřeberné množství možností sportovního, kulturního i gurmánského vyžití. Mariánské Lázně jsou dokonalé místo i pro sportovce. Mají šest golfových hřišť v okolí, tenisové kurty, cyklistika, /cyklostezky přímo od hotelu/, turistika / turistické trasy po celém městě a okolí, lanové centrum, fittness centrum, lyžování přímo ve městě /velmi vhodné pro dospělé i pro děti/, běžky a to není ještě zdaleka všechno. Kultura, historie, výlety. Park Boheminium soustřeďuje miniatury nejzajímavějších historických objektů z celé republiky. ….

 

Je to hodně informací najednou a Vy potřebujete najít místo, kde Vám poradí, kde se o Vás vzorně postarají podle Vašich požadavků, kde se luxusně najíte a také Vám zjistí naprosté soukromí.

Přesně toto všechno nabízí   Gourmet Hotel & Restaurant Villa Patriot August Herzig, významný starosta města Mariánské Lázně, nechal koncem 19 století postavit   v centru města, v parku, nedaleko lázeňské kolonády VILLU ve stylu“ staré dobré Anglie“. Nově rekonstruovaná, historická budova nese jméno Gourmet Hotel & Restaurant Villa Patriot.

Hotel je malý, komfortně vybavený. Je výjimečný svou restaurací, kam jezdí hosté především za gastronomickými zážitky. Přestože nemáme wellnes přímo v hotelu, je možné si vybrat ze široké nabídky v blízkém okolí. Vlastně není ani potřeba. Mariánské lázně se řadí mezi města, kde je úžasná terapie procházkou lesem /forest walking / na čerstvém vzduchu .Čistý vzduch znamená zdravý život. Budete-li ochutnávat prameny, které jsou všude v parcích, pavilonech i na hlavní třídě, nebudete potřebovat ani doporučení lékaře, pouze dobré boty a mapu tras, kterou dostanete zdarma.

Součástí hotelu je Gourmet Restaurant Villa Patriot. Starobylé klenby v restauraci se nádherně snoubí s jejím moderním vybavením. Všechno do sebe příjemně zapadá. Gourmet restaurant Villa Patriot se věnuje zážitkové gastronomii na nejvyšší úrovni. Jídelní lístek je sestavován aktuálně pro každé roční období. Většina používaných surovin je od regionálních dodavatelů, čerstvé a v té nejvyšší kvalitě. Každý týden nabízíme speciality pro labužníky. Na letní terase s výhledem na park se griluje .Často  pořádáme gastronomické akce ve spolupráci s renomovanými vinaři, dodavateli sýrů, ryb a jiných zajímavých novinek.


Víno pro Vás vybírá zkušený, certifikovaný sommellier
Pro skupinu je možné uspořádat i soukromou řízenou degustaci vín.

Veškeré služby poskytujeme podle potřeb hostů.

U nás si pobyt určitě VYCHUTNÁTE .
Nepřizpůsobujte se nám, my se přizpůsobíme Vám.

Máte zájem o svatební hostinu, team building, obchodní jednání či jinou oslavu?
U nás je ideální spojení příjemného ubytování s gurmánskou restaurací.

Veškeré služby poskytujeme podle potřeb hostů. Myslím, že všechno nejde ani popsat, to se musí zažít.

Rádi Vás u nás přivítáme

Gourmet Hotel Villa Patriot
Dusíkova 62
35301 Mariánské Lázně
www.villapatriot.cz
info@villapatriot.cz
tel.: +420 354 673 143

 

Sdílejte tento článek
  • Print
  • Facebook
  • Twitter