Prožijte Valentýna v luxusním welness hotelu

Blíží se svátek zamilovaných a vy stále nevíte, kde jej strávíte? Překvapte partnera pobytem v luxusním hotelu, kde vám bude dopřán maximální komfort a luxus. Nespokojte se s málem a odpočiňte si ve vířivce, nebo se svěřte do rukou zkušeného maséra.

Luxusní hotel City nestojí v centru města Písek odjakživa. Původně zde byl Měšťanský dům, který se v roce 1958 zapsal do seznamu Kulturních památek České republiky. Nyní si můžete sáhnout na historii a přitom si užít maximálního luxusu v romanticky laděných apartmánech, které nebudete chtít opustit. A proč si takovou kratochvíli neužít zrovna při letošním Valentýnu.

V hotelu City si můžete užít širokou škálu masáží včetně čištění čaker, které není zcela obvyklé, zato velmi oblíbené. Pomocí drahých kamenů pokládaných na tělo je tak regenerován organismus. Ve vybraných apartmánech najdete vlastní vířivku, ve všech pokojích je potom televize se satelitním příjmem, luxusní nábytek, vlastní sociální zařízení a po celém hotelu je samozřejmě rozvedena síť WiFi. Jako jeden z mála hotelů nabízí City Písek zcela hypoalergenní pokoje. Jsou ošetřeny speciální nanotechnologií a znamená to, že jsou zcela bezpečné pro všechny alergiky. I přesto hotel umožňuje vzít si s sebou svého domácího mazlíčka.

V hotelu si můžete užít buď výhledu do krásné zahrady, či na neméně krásné historické centrum Písku. To je také místo, které vás bude lákat na romantickou procházku. Po náročném dni si zasloužíte odpočinek v restauraci s důrazem na českou kuchyni, či čerstvě praženou kávu.

Součástí hotelu je také salonek, kde jsou zachovány původní malby. Tento prostor je často využíván pro rodinná setkání, firemní akce, či svatby. Nespokojte se s málem a užijte si letošního Valentýna stylově a bez kompromisů. Nechte se rozmazlovat v City Písek!

 

 

Sdílejte tento článek
  • Print
  • Facebook
  • Twitter