Dovolená v Itálii pro rodiny s dětmi, Lido Adriano, kde si to děti zamilují.

Již 28. sezónu nabízíme pro rodiny s dětmi autobusové zájezdy do Itálie Lido Adriano, do letoviska kde se Vaše děti určitě nebudou nudit. Lido Adriano je větší letovisko, kde pro děti všech věkových kategorií je dostatek zábavy, animační programy a fakultní výlety do největšího italského zábavního parku www.mirabilania.it a také  www.italianminiatura.com a do safari www.safariravenna.it

A to není zdaleka všechno, jen  pouhých 8 Km od Lido Adriano se nachází známé a krásné historické město Ravenna, kde máte možnost si prohlédnout osm historických památek zapsaných v seznamu UNESCO a mnoho dalších známých historických unikátů.

 

 

 

Také nedaleká Republika San Marino www.sanmarino.sm, kterou každoročně navštíví  přes 3 miliony turistů z celého světa je obrovským lákadlem nejen pro dospělé ale i děti.
San Marino, která nabízí z každého něco, a to od historických památek až po levné a lákavé nákupy různých suvenýrů jako mince, bižiterie, kosmetika, sportovní a kožené výrobky, ale především lahodný a jedinečný alkohol.

Pro rodiny s dětmi nabízíme v Lido Adriano krásné ubytování v zařízených apartmánech v residenci Anna Maria s bazénem a tenisem v ceně, kde se děti i rodiče dostatečně vydovádí. Apartmány, které jsou jen 200 m od pláže jsou vybaveny včetně TV, pračky a mikrovlnky  –  www.martinitour.cz Dopravu si můžete vybrat vlastní nebo naši autobusovou.

Je pozoruhodné, kolik Italů cestuje pouze po své zemi a nepodívá se do zahraničí. Když se jich zeptáte proč, shodně vám odpoví, že nemají důvod. V Itálii je totiž pro ideální dovolenou všechno. Široké, písčité a dlouhé pláže, stálé počasí, teplé moře, neuvěřitelná kultura, malebná městečka, pravé italské speciality a nejlepší cappuccino. Jednoznačně dovolená pro rodiny s dětmi.

www.martinitour.cz

 

 

 

 

Sdílejte tento článek
  • Print
  • Facebook
  • Twitter