Užijte si pohodový víkend v Apartmánech Lhota

Hledáte s rodinou klidné prostředí pro odpočinkový víkend? Nebo sháníte místo, kde se můžete nerušeně pobavit s partou přátel? Nebo potřebujete to pravé místo na teambuilding? To vše (a mnohem více) najdete v nově otevřených apartmánech u Bechyně, které nabízejí nejen úžasné ubytování pro rodiny a větší party známých, ale také sportovní vyžití a okolí, které svádí k nejednomu výletu.

Odhodit starosti za hlavu a užít si alespoň chvíli odpočinek. Zřejmě takové plány máme všichni. Ale když už si volno uděláme, neměli bychom se také hnout z bydliště? Samozřejmě ano! A nejlépe daleko od hlučné civilizace. Přesně takové pohodlí a klid nabízejí Apartmány Lhota.

A přitom si nemusíte ukrojit ani kousek ze svého domácího komfortu. Každý pokoj má nadstandardně vybavenou kuchyni pro ty, kteří jsou zvyklí na vlastní jídla.  Najdete tu mikrovlnnou troubu, lednici i varnou konvici. Samozřejmostí je vlastní WC a koupelna. Ve společenské místnosti se potom můžete odreagovat u kulečníku, či velkoplošné televize. S přáteli, či rodinkou si můžete odpočinout v zahradě, nebo si zde užít grilování. K dispozici je také bazén a sauna, pro případ, že byste se chtěli po náročném dni patřičně osvěžit.

Okolí apartmánů vybízí k cyklovýletům (cyklistické trasy 31, 1136, 1137, 1098, 109), či procházkám v krásné přírodě, které zvládnete i s kočárkem. Dojít můžete například k řetězovému mostu přes Lužnici ve Stádleci, na plovárnu s jezem v Dobronici, či navštívit zámek v Bechyni. Zelená turistická značka vás zavede na horu Burkovák a nedalekou rozhlednu s výhledem po širokém okolí.

Pokud hledáte relaxaci v klidném prostředí uprostřed krásné přírody, neměly by Apartmány Lhota ujít vaší pozornosti. Dopřejte si to nejlepší po náročných pracovních dnech.

Fotogalerie:

Sdílejte tento článek
  • Print
  • Facebook
  • Twitter