ZIMA 2016 / 2017

Léto se nám pomalu blíží ke konci a i když nás ještě určitě čeká spoustu krásných a slunečných dní, je hlavně ta pravá doba přemýšlet nad výběrem zimní dovolené.

Celé jaro a léto jsme Vám nejen poskytovali široký výběr zájezdů k moři a za poznáním, ale především jsme usilovně pracovali na našem novém zimním katalogu 2016/2017 a nad výběrem těch nejkrásnějších lyžařských areálů, aby Vaše letošní lyžovačka stála opravdu za to. Nabídku jsme opět trochu rozšířili, což jistě potěší především naše stálé klienty.

Ale začněme od začátku…jako každý rok jsme pro Vás vybrali několik zájezdů do Francie, které jsme cenově zvýhodnili a umožnili Vám tak podívat se i do dražších a často cenově nedostupných středisek za zvýhodněné ceny. Tyto zájezdy jsou již včetně autobusové dopravy a taxy.

Samozřejmě jsme ponechali i naše oblíbené KOLO ŠTĚSTÍ od Cekaráčka, díky kterému přenecháváte výběr konkrétního střediska na nás, což je ideální především pro klienty, kteří si buď nevědí rady, které středisko zvolit nebo to pro ně není úplně podstatné a jde jim především o příznivou cenu zájezdu.

Nový zimní katalog jsme se snažili udělat především přehledný a plný užitečných informací, které ocení nejen zkušený cestovatel a milovník sněhu, ale rovněž absolutní začátečník či rodiny s dětmi.

Nabízí nejen oblíbená i méně známá lyžařská střediska francouzských Alp, ale také pro mnoho klientů dostupnější lyžování v Itálii či Rakousku. Tato střediska jsou dostupná pouze na vlastní dopravu především pro krátkou vzdálenost z ČR a také možnosti zkrácených pobytů, které jsou velice žádané.

Novinkou letošní nabídky není jen tištění katalog lyžařských zájezdů, na který jsme patřičně hrdí, ale rovněž nové webové stránky, které si již zasloužily oprášit a obléct do nového kabátu. A jelikož chceme jít s dobou a chceme  našim klientům poskytnout opravdu jen to nejlepší, stránky jsme pro Vás úplně změnili a věříme, že se Vám budou líbit. Naleznete tam nejen komplexnejší informace o Vámi vybraném středisku, ale i mnoho fotografií a zajímavostí.

Věříme, že jsme Vás našimi novinkami  potěšili a budeme se těšit na další úspěšnou sezónu zasypanou sněhem.

“ Naší kompletní nabídku najdete na www.cekare.cz

 

Sdílejte tento článek
  • Print
  • Facebook
  • Twitter