Ničím nerušené vodácké výlety s půjčovnou lodí Petr Putzer – Vltava, Ohře, Berounka, Otava a další

Vyjet si na několik dní na vodu je pro mnoho lidí neodmyslitelnou součástí jejich dovolených nebo prázdnin. Vodácké výlety ale vyžadují speciální vybavení, jehož pořizovací ceny nejsou zrovna nízké. Pro všechny, kteří nechtějí utrácet za drahá plavidla a další vybavení, nebo pro začátečníky, již si chtějí tento sport teprve vyzkoušet, nabízí svoje služby naše půjčovna lodí Petr Putzer.

Jsme jednou z největších českých půjčoven lodí a díky dlouholetým zkušenostem a profesionálnímu týmu pracovníků a instruktorů Vám můžeme nabídnout jedny z nejlepších služeb – ať už jde o půjčení plavidla a dalšího potřebného vybavení, naplánování výletu, doprovod akreditovaného instruktora, pojištění proti poškození nebo o speciální nabídky.

Nabídka pro začátečníky i zkušené vodáky

Naše půjčovna lodí je tu pro všechny, kteří se chystají na vodu, bez ohledu na to, zda se jedná o zkušené vodáky, kteří jezdí na vodu mnoho let nebo úplné začátečníky. Máme co nabídnout jak těm, kteří si chtějí užít pořádný adrenalin a zažít vzrušující zážitek, tak i rodinám s dětmi, jež mají zájem o poklidnou plavbu a příjemný rodinný výlet s poznáváním památek a krásné přírody.

Profesionální služby za rozumnou cenu

Kromě samotného zapůjčení plavidel a nezbytného vybavení poskytujeme i celou řadu dalších služeb. Pokud budete mít zájem, můžete si u nás objednat profesionálního instruktora, který Vám se vším pomůže a poradí. Zvláště začínající vodáci se tak budou cítit mnohem bezpečněji a jistěji. Samozřejmostí je u nás pojištění proti poškození půjčeného vybavení – to je vždy zahrnuto již v ceně, takže si za něj nemusíte nic připlácet. Speciální nabídku pak máme pro školní kolektivy nebo velké skupiny – využít u nás mohou zvýhodněné ceny a další benefity. Pro stálé klienty, využívající našich služeb opakovaně, pak máme atraktivní věrnostní program a různé slevové akce, díky nimž jsou naše služby ještě výhodnější.

Široká nabídka lodí a veškerého vybavení

Co vše si z naší půjčovny lodí můžete pro svou plavbu vybrat? Základem jsou především jednotlivá plavidla – v nabídce máme oblíbené rafty, dále pak kánoe a kajaky. V jednotlivých kategoriích si můžete vybrat z různých modelů, které se liší nejen materiálem, ale i velikostí a v nabídce jsou plavidla jak pro začínající vodáky, tak i pro naprosté profesionály. Kromě lodí si u nás můžete zapůjčit i veškeré další důležité vybavení – helmy, vesty, pádla, pumpy, barely nebo házečky. Pádla, vesty a barely již v ceně! Rádi Vám s výběrem poradíme a doporučíme nejvhodnější loď i vybavení podle Vašich potřeb a zkušeností.

Na jakých řekách můžete naše služby využít?

Naše služby můžete aktuálně využít na čtyřech nejoblíbenějších českých řekách – na Vltavě, Ohři, Berounce a Otavě. V okolí Berounky je po domluvě možno dopravit lodě i na některé menší řeky v této oblasti.

Vltava – nejdelší česká řeka patří zároveň k těm nejoblíbenějším a každoročně se na ni vydávají vodáci z celé republiky. Sídlo naší půjčovny lodí Petr Putzer se nachází právě u této řeky, konkrétně pak ve Vyšším Brodě – ten je zároveň nejčastějším startovním místem pro vodácké plavby. Oblíbený je zejména úsek z Vyššího Brodu do Boršova nad Vltavou, který je sice poměrně dlouhý, ale v rámci výletu poznáte krásnou přírodu a řadu nádherných památek – za zmínku stojí např. hrad Rožmberk, zámek v Českém Krumlově, klášter Zlatá Koruna nebo zřícenina hradu Dívčí kámen.

Otava – další oblíbená řeka, která nabízí úseky vhodné pro protřelé vodáky i pro poklidnou rodinnou plavbu. Na Otavě doporučujeme např. úsek od Čeňkovy pily po město Sušice (náročnější trasa pro zkušené), pro začátečníky je pak ideální trasa mezi Radešovem a Sušicí. Mezi další města, kterými Otava protéká, patří ještě Horažďovice, Strakonice a Písek.

Berounka – na této řece je možné začít s plavbou už v obci Chrást, konkrétně u tábořiště U Dolanského mostu. Trasa pak pokračuje přes Liblín, Zvíkovec, Roztoky a Beroun, plavbu pak můžete ukončit pod slavným hradem Karlštejn. I na Berounce tak můžete využít náš kompletní servis.

Ohře – v oblasti severozápadních Čech nabízíme svoje služby na řece Ohři, kde si můžete půjčit lodě a vybavení v obci Tršnice, trasa pak pokračuje přes Kynšperk nad Ohří, Černý Mlýn, Sokolov, Loket, Karlovy Vary, Radošov, Vojkovice a Perštejn až po Klášterec nad Ohří. Na Ohři disponujeme největší počtem půjčovních a sběrných míst a jako jediný zde zajišťujeme dopravu svými čtyřmi minibusy. Samozřejmostí je možnost využití zázemí naší půjčovny (WC, sprchy, parkoviště, místo na sbalení bagáže). Navštívit také můžete naší novou hospůdku, kterou naleznete v Karlových Varech v loděnici Slávie na pravém břehu u Chebského mostu (200 m od dopravního terminálu – vlak dolní nádraží, autobusové nádraží).

Další řeky – v okolí řeky Berounky je možné nechat si dopravit lodě i na některé menší řeky, jako je např. Bystřice, Bílina, Střela nebo Teplá. V případě domluvy je případně možné využít naše služby i na některých dalších tocích v jejich okolí.

 

 

Sdílejte tento článek
  • Print
  • Facebook
  • Twitter