SIGNUM LAUDIS & CURLING & BOWLING

Milovníkům i hráčům CURLINGU tuto zimní sezónu dobře posloužil penzion SIGNUM LAUDIS ve Velkých Hamrech. Po zlepšení vychlazování ledové plochy se podařilo zajistit provozuschopnou zajímavou amatérskou curlingovou dráhu i při nepřízni počasí. Přestože letos opravdu nepřálo. Všichni, kteří využili této stále ještě neobvyklé možnosti v teritoriu Jizerských hor, si hru náramně pochvalovali.

Ale zima je pryč, jaro klepe na dveře a CURLING odplaval.

CURLING est mort, vive BOWLING

CURLING se vrátí v ještě lepší formě již na podzim a do té doby převzal vládu BOWLING. Dvě tradiční mechanické dráhy, které tak dobře známe z filmů z první republiky. Ostatně sám penzion SIGNUM LAUDIS byl postaven v této zlaté době (1921).

Pohostinnost, pohodlí, klid, příjemné interiéry či různé aktivity v ceně jsou atributy, které zůstávají v penzionu pro spokojenost hostů po celý rok. S přicházejícím jarem a létem je nově aktuální cyklistika (kola máme zdarma k dispozici), děti si mohou hrát na hřišti v zahradě a otužilejší třeba okusí i privátní koupací jezírko. Komu chutná voda teplá, najde zalíbení ve vyhřívaném koupacím sudu (dvě hodiny s lahví bílého vína v horké vodě pod hvězdami – úžasné). Pro ještě větší „teplomily“ nebo Finy je sauna.

Hravé hosty zabaví ping pong (určitě lépe než King Kong), s dětmi lze lehce vyplavit adrenalin s autíčky na dlouhé autodráze. Opravdové – ne virtuální. To vskutku jinde nenajdete.

Penzion SIGNUM LAUDIS Vám má po celý rok co nabídnout. Rozhodně si můžete u nás udělat dobrý program, i když bude počasí nevlídné. A bát se nemusíte ani o svého miláčka se čtyřmi koly. Naše parkoviště se na noc zamyká.

Dost důvodů pro návštěvu.

Ještě se podívejte na naše stránky „SignumLaudis.cz“ a již můžete poslat rezervaci na adresu: krbec@raz-dva.cz

nebo položit rafinované otázky po telefonu 603 812 708, kde Vám s chutí na vše odpovím (tedy na vše týkající se penzionu).

Těšíme se na Vás a srdečně Vás zdravím. Jindřich Krbec, SIGNUM LAUDIS

 


 

 

 

 

Sdílejte tento článek
  • Print
  • Facebook
  • Twitter