Holzberg – ideální místo pro každého

Chcete na dovolenou, zažít relaxační víkend, kochat se nedotčenou přírodou nebo jen uspořádat firemní či společenskou akci?
V tom případě je hotel Holzberg ideálním místem. V každou roční dobu si zde můžete užít trochu adrenalinu, odpočinku, kulinářských lahůdek, příjemné atmosféry, návštěvu památek nebo jen klidně strávit pár dní v komfortním prostředí.

Turistika
Turistika má mnoho podob a každý si ji užívá jak nejlépe umí. A právě v  Jeseníkách ji mohou všichni provozovat naplno. Můžete si zde vypůjčit i sportovní vybavení. Pěšky nebo na kole objevíte ty nejkrásnější místa a pokocháte se klidnou přírodou na čerstvém horském vzduchu. Bohaté zážitky Vám zajistí zajímavé turistické stezky a zavedou Vás do nejkrásnější horské bystřiny Jeseníků, kde můžete obdivovat Vodopády Bílé Opavy.

Wellness & Spa
Jestliže zatoužíte po dni odpočinku s partnerem nebo po relaxu s přáteli, tak jste v Holzbergu na té správné adrese. Pro svou polohu je hotel oblíbený u hostů, kteří vyhledávají klid a relax a vedle toho chtějí mít nadosah centrum společenského a lázeňského dění. V okolí najdete hned několik lázních a relaxačních prostorů, které nabízí širokou škálu procedůr přes horké a studené léčivé prameny a regenerační uvolnění.

Holzberg – ideální místo pro jakoukoliv příležitost
Kromě pohodlného ubytování a kvalitního cateringu Vám hotel Holzberg poskytuje služby ve společenském sále s kapacitou až sedmdesáti míst pro uspořádání oslav, večírků, soukromých akcí a školení firem. Není totiž nic jednoduššího než spojit vzdělávání Vašich zaměstnanců s příjemným prostředím a kvalitními službami. Hotelová restaurace nabízí to nejlepší z tradiční české kuchyně a mnoho vybraných specialit. Je připraven nabídnout Vám komplexní služby v oblasti přípravy a organizace. Tajemství úspěchu a originality jakékoliv akce spočívá především v profesionálním a kreativním zvládnutí všech jejich součástí. Díky příjemnému prostředí a profesionálnímu týmu se Vaše oslava stane jedinečnou vzpomínkou všech zúčastněných.

Jestliže se rozhodnete navštívit hotel Holzberg, nebudete litovat a budete se rádi vracet. Navíc je tu pro stále klienty připraven věrnostní program, kde Vám nabízí zvýhodněné ceny za ubytování.

www.holzberg-jeseniky.cz

Sdílejte tento článek
  • Print
  • Facebook
  • Twitter