Rodinná dovolená – jak ušetřit

Rodinná dovolená, obzvláště s více dětmi, nepatří mezi nejlevnější záležitosti, obzvlášť pokud si chcete užít klid a pohodu v některé z exotických destinací. Nabízíme vám tip, jak ušetřit a přitom neztratit nic z pohodlí a vyhnout se zbytečným starostem a komplikacím.

Zná to jistě každý, kdo někdy řešil dovolenou s dětmi. Komplikovaný výběr hotelu ve vysněné destinaci, aby vyhovoval dětem, nebyl daleko od pláže, a přitom se nejednalo o ten nejdražší hotel v okolí. To obnáší desítky hodin strávených nad nabídkami zájezdů, jejich porovnávání a mnohdy i slevování ze svých původních představ. Pokud navíc chceme ušetřit, trávíme další čas sledováním last minute zájezdů a nezřídka kdy se rozhodujeme ve stresu a na poslední chvíli. Pak se stane, že vyjedeme do vysněné destinace a na místě zjišťujeme, že na fotografiích vypadlo vše poněkud jinak.

Je pochopitelné, že každý kdo cestuje s dětmi, chce ušetřit. Cena dovolená je s každým dítětem vyšší a vyšší a raději našetřené peníze utratíme na místě, než za cenu „holého“ zájezdu. Jak ale ušetřit a přitom se vyvarovat rizikům, spojeným s nepoctivými prodejci anebo hoteliéry? Odpověď je až překvapivě jednoduchá. Obraťte se na specialisty v oboru. Specialistou je dnes ale téměř každá CK, nebo to o sobě alespoň tvrdí a vyznat se v nich, nebývá zrovna dvakrát snadné.

Lze vybírat jednak podle referencí, zkušeností známých a poměru „cena – výkon“, ale nakonec stejně zjistíte, že pokud chcete ušetřit více než jen pár stokorun, budete se muset poohlédnout v jiných vodách. A ideální jsou v tomto ohledu německé cestovní kanceláře. Nejen že jich je nepoměrně více, než těch tuzemských a nabízí většinou vyšší komfort a úroveň služeb, ale především, díky velké konkurenci, i nepřekonatelné ceny. Na internetu naleznete stovky a stovky nabídek zájezdů a mnohdy také s odletem z Prahy.

Projít ale všechny nabídky a porovnat je, bohužel není v lidských silách. Jsou zde ale cestovní kanceláře, které nabízí nejvýhodnější nabídky prověřených německých CK, přehledně, na jednom místě. Mezi takové společnosti patří tradiční česká CK RUDOLF REISEN.

V jejich nabídce naleznete denně aktualizované nabídky tisíců last minute zájezdů do všech destinací světa. Snadno, pomocí pár kliknutí si vyberete svou vysněnou destinaci, délku dovolené, úroveň hotelu, formu stravování, zda hledáte hotel poblíž pláže, anebo přímo na pláži a také zda hledáte hotel ideální a vhodný pro děti a ihned se vám zobrazí desítky nejvýhodnějších aktuálních nabídek německých CK.

A je skutečně z čeho vybírat. Na své si zde přijdou nejen milovníci klasické dovolené na pláži s dostupným komfortem blízkého hotelu, ale také vyznavači aktivní dovolené, cestovatelé za poznáním, sportovními aktivitami, potápěním, ale také individuální turisté. Právě pro ně nabízí RUDOLF REISEN takzvaný „zájezd na míru“. Vyberete si jednu nebo několik destinací, místa, která chcete navštívit a o ostatní se již postarají zkušení tour operátoři. Vyberou vám nejvýhodnější letenky, ubytování a pomohou také s výběrem jízdenek na trajekty, nebo pronájmem automobilu. Vše přesně podle vašich možností a zájmů.

Navštivte www.rudolfreisen.cz, nebo bezplatně zavolejte na 800 100 567 a udělejte krok ke své vysněné rodinné dovolené. Užijte si dovolenou v klidu, bez starostí a ušetřete.

 

Sdílejte tento článek
  • Print
  • Facebook
  • Twitter