Dovolená v Karibiku nemusí být drahá

Strávit dovolenou na prosluněných písčitých plážích Karibiku, již nepatří mezi nesplnitelné sny. Nabídky cestovních kanceláří jsou stále výhodnější a i destinace, které se ještě před pár lety patřily pro většinu cestovatelů do říše snů, jsou dnes dostupné za ceny, které příjemně překvapí.

Konkurence cestovních kanceláří způsobila, že ceny zájezdů do exotických destinací jsou dnes nižší, než tomu bylo před pár lety a je možné zakoupit levně zájezd, například do Karibiku, i během letní sezóny. Tak jako u jiných zájezdů, zde samozřejmě platí, že nejdůležitějším kritériem by neměla být v první řadě cena, ale především spolehlivost cestovní kanceláře a služby, které za danou cenu dostanete. Je bezesporu, že nabídky německých CK jsou v posledních letech ty nejvýhodnější a komfort, úroveň služeb a pohodlí, je mnohdy nesrovnatelné s tuzemskými CK.

Není přitom nutné hledat na německých webových stránkách jednotlivých cestovních kanceláří a porovnávat stovky nabídek. Existují totiž tuzemské cestovní kanceláře, které nabízejí to nejlepší z nabídek německých CK na jednom místě, přehledně a za nejlepší ceny. Mezi takové patří kupříkladu česká CK RUDOLF REISEN, která právě tyto služby nabízí a v jejíž nabídce naleznete denně několik set až tisíc last minute zájezdů prověřených německých CK, mnohdy s odletem z Prahy.

A právě oblast Karibiku patří mezi ty destinace, kam se jednoznačně vyplatí vycestovat prostřednictvím německé cestovní kanceláře. Ceny, za které můžete v této oblasti strávit svou vysněnou exotickou dovolenou, jsou tak příjemné, že ani v nejmenším nezkalí klid, pohodu a uvolněnost, která z Karibiku dýchá doslova na každém kroku.

Je jen na vás, zda si vychutnáte pohodu ve stínu palem na Bahamách, Kubě, Jamajce, Haiti, Kajmanských ostrovech, Dominikánské republice, anebo na některém jiném ostrově. Všude na vás dýchne exotika v té nejčistší podobě. Jen zde zažijete nefalšovanou atmosféru jak vystřiženou z pohlednic, zachycující dlouhé písčité pláže, blankytné moře a pohodu ve stínu palem s příchutí čerstvého kokosu, nebo pravého karibského rumu.

Své si zde najdou také milovníci přírody, kteří ocení především rozmanitou vegetaci, exotické ovoce na dosah ruky a nepřekonatelné výhledy do krajiny při výletech po okolí. Milovníci potápění a šnorchlování pak zůstanou unešení rozmanitostí a barevností světa pod hladinou, který začíná jen pár metrů od pobřeží.

Patříte-li k těm cestovatelům, kteří nechtějí strávit svou dovolenou na jednom místě a je jim líto být jen na jednom z Karibských ostrovů a na ostatní se nepodívat, tak právě pro vás nabízí RUDOLF REISEN „zájezd na míru“, který si můžete sestavit přesně podle vlastní chuti, možností a zájmů. Zkušení tour-operátoři vám ochotně připraví unikátní nabídku, přímo na míru vašich přání. Stejně tak dokáží zajistit nákup nejvýhodnějších letenek.

Jak strávíte svou dovolenou, je jen na vás. Pokud se ale rozhodnete strávit svou exotickou dovolenou v Karibiku a chcete mít jistotu, že proběhne přesně podle vašich snů, představ a zároveň chcete ušetřit, ne však na úkor kvality, obraťte se na specialistu zájezdů německých cestovních kanceláří, CK RUDOLF REISEN a užijte si dovolenou komfortně a bez starostí.

Navštivte www.rudolfreisen.cz, nebo bezplatně zavolejte na 800 100 567 a udělejte krok ke své vysněné dovolené.

 

Sdílejte tento článek
  • Print
  • Facebook
  • Twitter