Le Petit Gourmand

Téměř domácí atmosférou vás překvapí útulná restaurace s 20ti místy u stolu a salónkem s krbem až pro 10 osob. Intimní prostředí je vhodné pro romantické posezení s nevšedními kulinářskými zážitky, rovněž tak pro firemní jednání, nebo setkáni s obchodními partnery.
Jídelní lístek obsahuje speciality krkonošské, francouzské a mezinárodní kuchyně, v nabídce nechybí zvěřina či ryby. Většina zpracovávaných surovin je dovážena v čerstvém stavu i od francouzských dodavatelů Jídelní lístek ke stažení

Vlastní vinný sklep nabízí nejširší výběr francouzských vín z oblastí Burgundska, Bordeaux, Cotes du Rhone, Provence, Alsaska, údolí Loiry a to nejlepší z moravské produkce, především od guru moravského vinařství Miloše Michlovského. K degustacím je upraven stylový vinný sklípek. Nabídku vín doplňuje výběr nejrůznějších druhů francouzských a tuzemských sýrů.


Vinný lístek ke stažení V letních měsících je otevřena zahradní restaurace s altánem pod košatými jasany a venkovním grilem pro přípravu specialit přímo pod „širým nebem“.
Tým šéfkuchaře Radima Pitruna se těší na vaší návštěvu, pro vaše větší pohodlí si můžete rezervovat místa předem. Chceme, abyste se k nám vraceli… prostě jako domů.

KONTAKT

Hotel Pod Jasany
Horní 213
543 51 Špindlerův Mlýn
Tel.: +420 499 433 520-524
Fax: +420 499 433 527
e-mail: info@restauracespindleruvmlyn.cz

Sdílejte tento článek
  • Print
  • Facebook
  • Twitter